حلقه نگهدارنده گوشی Hoco مدل PH1

محصول جدید

قیمت: نا موجود

این محصول در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

از همان روزهایی که گوشی های هوشمند بزرگ و بزرگتر شدند، آسیب پذیری آنها در برابر ضربات نیز بیشتر و بیشتر شد. با بالا رفتن آسیب پذیری گوشی های هوشمند همواره یک دغدغه بزرگ برای کاربران وجود داشت که آنها را به خرید ابزارهای محافظ ترغیب میکرد. در کنار ابزارهای محافظ گاهی با روش های دیگری میتوان از آسیب پذیری گوشی های هوشمند جلوگیری کند. کمپانی هوکو حلقه ای کوچک را معرفی کرده که در نقش گیره تلفن هوشمند ظاهر می شود.

حلقه هوکو با قابلیت چرخش 360 درجه آزادی عمل زیادی برای کاربران فراهم می‌کند تا در هر زاویه که می‌خواهند گوشی را به دست بگیرند. مثلا هنگام عکاسی، ضبط فیلم، تایپ کردن و دیگر کارهایی که با گوشی انجام می دهید تنها با یک دست امکان پذیر خواهد بود.

این امر کار با گوشی موبایل را در حالات مختلف میسر میکند. این حلقه حتی در مواقعی که در انگشت قرار ندارد، جمع شده و به صورتی در پشت گوشی قرار میگیرد که هیچ مزاحمتی نداشته باشد. گذاشتن گوشی در جیب و یا روی میز در مواقعی که حلقه در انگشت شما قرار ندارد امکان پذیر است. حتی این حلقه به گونه ای طراحی شده که به عنوان پایه نگهدارنده رومیزی برای گوشی عمل میکند.

این حلقه با چسب بی‌خطری به پشت بدنه گوشی یا به قاب محافظ گوشی می‌چسبد و آسیبی به گوشی وارد نمی‌کند. این حلقه از آلیاژ آلومینیوم تولید شده و از نگهدارنده‌های مغناطیسی گوشی پشتیبانی می‌کند. بنابراین کاربران می‌توانند با استفاده از این حلقه از هولدرهای مغناطیسی استفاده کنند. پد چسب حلقه هوکو یک بار مصرف نیست و با شست و شو می توان مجدد از آن استفاده کرد.

نوشتن نقد و نظر

حلقه نگهدارنده گوشی Hoco مدل PH1

حلقه نگهدارنده گوشی Hoco مدل PH1

محصولات مشابه