جدید صابون اورگانیک قهوه لومیبا نمایش بزرگتر

صابون گیاهی قهوه لومیبا

محصول جدید

Lomiba Coffee Organic Soap 

جزییات بیشتر

قیمت: 24,000 تومان

  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

افزودن به لیست دلخواه

این محصول به شستشو و پاک کردن سلولهای مرده و مسموم پوست می انجامد و موجب رویش پوست نو می شود. عصاره گیاهی دیگر که در این صابون به کار گرفته شده اند به رطوبت رسانی پوست و نیز کاهش خارش های پوستی و همچنین جلوگیری از گسترش باکتری های و چین و چروک صورت می شود. وجود ویتامین E,BHA در تولید سریع سلول های پوستی موثر بوده و پوست را روشن می نماید و ضمنا مانع از آسیب دیدگی و سوختگی در برابر عوامل محیطی می گردد.

برخی از خواص صابون قهوه :

– حاوی عصاره قهوه
– ضد جوش
– ضد چروک
– پاک کننده سلولهای مرده
– حاوی ویتامین E,BHA
– کاهش خارش های پوستی

چرا صابون قهوه موجب رشد مجدد مو می گردد؟

صابون قهوه سبب رشد مجدد مو می شود چرا که قهوه موجود به دلیل داشتن کافئین، سبب تحریک فولیکول های ریز مو می شود و در نتیجه رشد مو دوباره آغاز می شود. طاسی مو بیشتر در مردان دیده می شود و کافئین موجود در صابون قهوه توسکانی مانع می شود عوامل مختلفی به فولیکول مو آسیب برساند.

در جوامع امروزی، شایع‌ترین دلیل ریزش مو هورمونی است که از طریق وراثت از نسلی به نسل دیگر قابل انتقال است و این نوع ریزش مو در مردها با شروع سن بلوغ و در زنان با نزدیک شدن به سنین یائسگی پدید می‌آید. نقش اصلی را در این میان، فرم فعال هورمون تستوسترون به عهده دارد.

نتایج تحقیقات پژوهشگران آلمانی نشان می‌دهد که مصرف موضعی کافئین می‌تواند با مهار عوامل اصلی ریزش مو، یعنی هورمون دی هیدروتستوسترون و آنزیم فسفو دی استراز از ریزش موها جلوگیری كند.

«نتایج تحقیقات پژوهشگران روی موی انسان حاکی از این بود که تماس موضعی (نه مصرف خوراکی) کافئین با ریشه‌ موها می‌تواند با مهار اثرات مضر هورمون دی هیدروتسترون از ریزش موها جلوگیری كند.»

نوشتن نقد و نظر

صابون گیاهی قهوه لومیبا

صابون گیاهی قهوه لومیبا

محصولات مشابه